• Producent: Resto Quality
  • Kategoria: Ekspresy do kawy gastronomiczne

Ekspres kolbowy Elektra – Belle epoque Q1 | 3-grupowy, W ekspresach do kawy z linii BELLE EPOUQE zastosowano najnowsze technologie. Urządzenie wytworzone jest z mosiądzu, miedzi lub chromu. Taka konstrukcja powoduje, że ekspres jest trwały i elegancko wygląda.

na dodatek wzrok przyciąga stylizacja na czarujący fason retro. Mocne wsporniki ramy zabezpieczają przed przekręcaniem się maszyny podczas przygotowywania pysznych napojów. Pięć jednostajnych przycisków nieskomplikowany dobór ilości kawy do każdego napoju.

W urządzeniu umieszczono niepokaźne okienko, aby móc bezproblemowo śledzić liczba wody w zbiorniku. Opis: profesjonalny ekspres do kawy w wersji 1-,2- lub 3-grupowej, najnowsza technologia zaparzania kawy, obudowa stworzona z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują stabilizacje i wytrzymałość, solidny panel z klawiaturą membranową do wyboru dozowania kawy, kran parowy / wodny z pokrętłem obrotowym (wymiennym z dźwignią obrotową) i przegrodą ze stali rdzoodpornej, opatentowany podwójny schowek na filiżanki, zintegrowany silnik i pompa wirująca (1-grupowy), manometr ciśnienia pompy i kotła zintegrowany w jednym narzędziu, dwu-wskaźnikowy skrupulatny manometr ciśnienia pompy i bojlera, programowalny tryb nocny: zmniejszenie zużycia energii, elektroniczna regulacja temperatury wody w kotle, staranna regulacja temperatury parzenia (+/- 1 ° c), zastrzeżony mocniejszy bojer o pokaźniejszej pojemności, jedna dysza do pary i jedna dysza do wrzątku, możliwość produkowania większej ilości pary, wytwarzany z miedzi/mosiądzu, może być chromowany, atrybuty technologiczne: wymiary zewnętrzne [mm]: śr.

680, wys. 950+200, objętość bojlera [l]: 12,5, moc [kW]: 5,2, zasilanie [V]: 230/400, waga [kg]: 72, Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Belle Epoque?: jest to wysokiej jakości ekspres włoskiej firmy Premium, gwarancja najwyższej jakości i powtarzalności kaw, zaopatrzony w cicho pracującą pompę, ekspres cechuje się unikalnym i wykwintnym wyglądem, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Ekspresy do kawy gastronomiczne